شرکت فرداد تجارت

فرداد تجارت آرمیتا

درباره ما

شرکت فرداد تجارت آرمیتا بعنوان یکی از توزیع کنندگان تجهیزات پزشکی و ملزومات مصرفی و محصولات زیبایی بر مبنای توسعه و بهبود مستمر حلقه توزیع در زنجیره تامین محصولات دارویی، تجهیزات پزشکی ملزومات مصرفی و محصولات زیبایی و سایر اقلام مرتبط، پایه‌ریزی گردیده است.

شرکت فرداد تجارت آرمیتا تمامی تلاش خود را وقف اعتلای نظام سلامت به واسطه توزیع اقلام مذکور با سرعت و کیفیت مطلوب در سطح داروخانه‌ها و مراکز درمانی، کلینیک ها، مطب ها و مشتریان عزیز در سراسر کشور نموده و می‌کوشد خواسته‌ها و انتظارات کلیه ذینفعان خود از جمله جامعه، جامعه پزشکی، بیماران، مشتریان، تامین‌کنندگان و کارکنان را به بهترین شکل برآورده نماید. شرکت فرداد تجارت آرمیتا در راستای دستیابی به این مهم بر استقرار نظام‌های نوین مدیریتی، به‌کارگیری نیروی انسانی متبحر، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، نوآوری و دانش‌محوری همت گمارده است.

شرکت فرداد تجارت

شرکت فرداد تجارت از طریق مشتری مداری و جلب رضایت مشتری و همچنین ارائه محصولات با بهترین کیفیت و برند موفق شده است شایستگی های خود را به اثبات برساند و در زمره برترین شرکت توزیع کننده تجهیزات و محصولات پزشکی در حوزه کاری خود قرار بگیرد.
هدف و سیاست کار ما ارتقای سطح بهداشت و سلامت جامعه با بهترین کیفیت می باشد. کارشناسان ما این هدف را از طریق پشتیبانی علمی و عملی پزشکان و متخصصین دنبال کرده و به منظور افزایش سطح کیفی خدمات خود در حین فرایندهای درمانی همواره در کنار پزشکان و بیماران خود حضور دارند.
شرکت فرداد تجارت آرمیتا نظر به ماموریت خود با دیدگاهی بلند مدت در راستای تبدیل به سازمانی با ویژگیهای زیر گام بر می دارد:

  • سازمان یافته ترین توزیع کننده تجهيزات و ملزومات پزشكي و مصرفی
  •  بهترین کیفیت با نازلترین قیمت و با بالاترین سرعت در ارسال محصولات
  • به همراه سلامتی و لبخند و رضایت بیماران و مشتریان
  •  مدیران و کارکنان این موسسه به “تعهد، بهره وری، خلاقیت، کار تیمی، پیشرو بودن، مشتری مداری “ اعتقاد راسخ دارند