شرکت فرداد تجارت

فرداد تجارت آرمیتا

نیدل اسکالروتراپی

نیدل اسکلروتراپی و کاربردهای آن:

نیدل اسکلروتراپی یک نوع سوزن تزریق است که برای انجام روش اسکلروتراپی در مراحل مختلف درمانی استفاده می‌شود. این روش معمولاً برای درمان وریدهای پوک و ایجاد التهاب در آنها به‌منظور افتادن و حذف آنها به‌کار می‌رود. برخی از کاربردهای نیدل اسکلروتراپی عبارتند از:

  1. درمان وریدهای پوک (واریس): نیدل اسکلروتراپی برای تزریق مواد شیرین‌کننده (اسکلروزانت) به وریدهای پوک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کار باعث ایجاد التهاب در دیواره ورید می‌شود و باعث می‌شود که ورید به هم چسبیده و در نهایت از بین برود.

  2. تزریق در سیستم گوارشی: برخی از پزشکان گوارش از نیدل اسکلروتراپی برای تزریق داخل معده و سیستم گوارشی به منظور درمان مواردی مانند خونریزی‌ها یا پوکی‌های خونریزی استفاده می‌کنند.

  3. تزریق در واریس های ازوفاژیال اندوسکوپیک: این سوزن می‌تواند برای تزریق مواد اسکلروزانت به واریس های ازوفاژیال در داخل مری استفاده شود.

  4. تزریق سالین در اندوسکوپی: برای رزکسیون موکوزال اندوسکوپیک و کنترل نمودن هموراژی غیر واریسی نیز از این نوع سوزن می‌توان استفاده کرد.

در نطر داشته باشید که هرگاه از این تجهیزات استفاده می‌شود، توسط پزشک یا متخصص مجرب و با رعایت دقیق اصول بهداشتی انجام شود.

نیدل اسکالروتراپی از دسته محصولات تجهیزات گوارشی شرکت فرداد تجارت آرمیتا با کیفیت عالی همراه با گارانتی به فروش میرسد.